Bizden Haberler

TEKLİF ALIN

Aydınlatma Ölçümü

Aydınlatma ölçümü, tesislerde yapılan işçiliğin hassasiyetine bakılarak gerekli olan aydınlık şiddeti (lüx) belirlenerek tesisin olması gereken normlara çekilmesi işlemidir. Tesisiniz bir yıkama istasyonu ise ayrı, halı dokuma atölyesi ise ayrı aydınlık seviyelerinde olması istenir. Firma olarak profesyonel cihazlarımız ile aydınlık seviyesi ölçümü yaparak aydınlatmanızın yeterli olup olmadığı konusunda sizlere bilgi vermekteyiz.

Yılda en az 1 defa yapılmasını önerdiğimiz aydınlatma ölçümü, işçilerin çalışma ortamlarında daha az hata ile işçilik yapmasına, en önemlisi doğru bir aydınlatma ile iş kazlarının önüne geçmede sizlere yardımcı olmaktadır. Ölçümlerinizde hem profesyonel bir ekiple çalışarak hem de Kurbanoğlu Mühendislik ailesine sizde katılabilirsiniz.

Elektrik ölçümü gebze, elektrik kocaeli, elektrik ölçümü kocaeli, topraklama ölçümü gebze, topraklama ölçümü kocaeli, topraklama ölçümü istanbul, paratoner ölçümü gebze, paratoner ölçümü kocaeli, paratoner ölçümü istanbul, aydınlık seviyesi ölçümü, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü kocaeli, termal kamera ölçümü gebze, termal kamera ölçümü istanbul, periyodik kontroller, periyodik ölçümler

Bir Cevap Yazın