kurbanoglu-muhendislik

Slide background
Slide background

Hakkımızda

Kurbanoğlu İnşaat Mühendislik Elektrik Taşımacılık Hafriyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2010 yılından beri sektöre topraklama ölçümü, paratoner ölçümü, iç tesisat muayene, yalıtım direnci ölçümü, artık akım anahtarı ölçümü, termal kamera ölçümü, katodik koruma ölçümü, aydınlatma ölçümü vs. gibi profesyonellik gerektiren ölçümleri yaparak giriş yapmıştır. Firmamız devasa bir sektör olan elektrik ve elektronik alanında ölçüm işini tek iş olarak kabul etmiş olup, sadece ölçüm yapmaktadır. Bu işleri yaparken sadece olumlu geri dönüşleri beklemekten ziyade nasıl daha iyi olabiliriz ? sorusunu kendimize yöneltmekteyiz. Bu sektörde en iyisi olabilmeyi istememizin sebebi sektörde bunu kötü bir açık olarak görmemizdir. Firmaların işçi güvenliği, yangın, iş aksamaları gibi durumlarla karşılaşmaması için ölçümlerimizi belli periyotlarla tekrarlamaktayız.Yaptığımız ölçümlerde müşterilerimize düzeltmeleri gereken yerde gerekli bilgiyi verip ayrıca düzeltmeler sonrasında ölçümlerimizi tekrarlamaktayız.

MİSYONUMUZ

2010 yılı itibariyle misyonumuz, profesyonel ve sadece ölçüm yaptığımız bu alanda Marmara bölgesinin en iyisi olmaktır. Severek yaptığımız işimizde her zaman yeniliklere açık olup en iyi mühendislik hizmetini vermektir.

VİZYONUMUZ

Yaptığımız elektrik ölçümlerinde tesislere daha ayrıntılı, daha doğru bilgiler sunup işleyişe pozitif bir mühendislik dokunuşu yapmak, sürekli tercih edilen bir firma olmak.

TARİHÇEMİZ

Firmamız 2010 yılında Kurbanoğlu İnşaat Elektrik Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri adında şahıs firması olarak Baycan AKÜZÜM tarafından kurulmuştur. Daha sonra elektrik mühendislik ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren firmamız kurumsallaşma arzusuyla Kurbanoğlu İnşaat Mühendislik Elektrik Taşımacılık Haf. San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Hitap ettiği çevre bakımından şu an hala sevilmekte ve tercih edilmekte olan firmamız çalışmalarına ve tüm ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Kurbanoğlu Mühendislik ile iletişime geçmek ve teklif almak için