Hakkımızda

Firmamız Kurbanoğlu İnşaat Mühendislik Elektrik Taşımacılık Hafriyat San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurumsal kimliği, mesleki tecrübesi ile sektöre yeni bir vizyon getiren; elektrik periyodik kontrol, mekanik periyodik kontrol ve ortam ölçümleri alanında hizmet veren uzun yılların deneyim ve birikimine sahip bir firmadır.

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak adına hizmet kalitemiz ve hizmet politikamızda sürekli üst seviyelere çıkmak adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kaliteli ve doğru kontrol, doğru teşhis vizyonu ile hareket eden firmamız, güler yüzlü personeli ile reel ve online ortamda hizmet sunmaktadır. Topraklama ölçümleri, paratoner ölçümleri, termal kamera ölçümleri, izolasyon direnci ölçümleri,yangın tesisat kontrolleri gibi elektrik ile birçok hizmet skalasına hitap ettiğimiz firmamızın temel ilkesi; “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesidir. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ederken müşterilerimize daha iyisini sunmak için personellerimizin eğitiminden, iş kurallarındaki disiplinine kadar tüm alanlarda gerekli eğitimi sağlamaktayız.

Kalite ve güven esası ile hareket eden firmamız, yenilikçi yönleriyle sektörde referans belirleyici bir isim olma yolunda doğru ve emin adımlarla ilerlemektedir. Kurbanoğlu mühendislik olarak müşterilerimizin aradıkları tüm tüm periyodik kontrollere platformumuz üzerinden kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyoruz. Buna ek olarak uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri doğrultusunda hareket eden firmamız, kısa sürede müşterilerimize kontrol hizmetlerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz

Doğru ölçüm, doğru yaklaşım ve doğru sonuçlara ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Sektörde hizmet dalımızda örnek gösterilen ve takip edilen bir firma olmaktır.